یک فنجان حرف تازه دم

یادداشت های بی وقت

در مدتی که دچار غیبت صغرا شده بودم، آنقدر روزهای مختلف  و رنگارنگی داشتم که دلم برای یک اپسیلون استراحت و بازگشت به روزهای تکراری لک زده بود!!

در این ده دوازده روز،هیچ دو روز ِ شبیه به همی نداشتم و خیالم راحت راحت بود که مسلمانم!(در این جمله از صنعت تلمیح استفاده شده.همانی که از حدیث یا آیه ای در نوشته استفاده می شود.اشاره به این حدیث که:هر کس دو روزش مثل هم باشد،مسلمان نیست!!)

اوایل هفته پیش،عروسی داشتیم.....تاج خروسی داشتیم.....جاری کُشون بود!!خیلی جالبه نه؟!!آدم خودش رو برای یک شب می کشد....کلی پول حروم می کند...بعدش چی؟!شب باید همه اش را بشویی برود پی کارش...ایول!به این می گویند پول شویی!فهمیدم.اصلا خودتون عکسم را ببینید و قضاوت کنید که یک آدم ناعاقل چطور برای چندساعت،۱۰۰۰۰۰تومان نا قابل را نفله می کند!تازه به غیر از پولی که برای لباس و غیره ذلک خرج شده(چون نمی خواهم ریا بشود و ملت شهید پرور بفهمند که ما چقدر پولداریم،از ذکر مبالغی که تحت عنوان علف خرس،صرف ابتیاع این جانور شده است خودداری می کنم!!!)

       

           

الان این منم! باور کنید به علت تعهدات اخلاقی و شرعی عکسی واضحتر از این نمی توانستم بگذارم!این دو نقطه هم که سیاه نشده، تنها نقاط قابل رؤیت شرعی بودند!!زنگ زده ام از مرجع تقلیدم پرسیده ام...خیالتان تخت!

این هم عکس عروس:

          

      

 

لطف کردم و عکس عروس را با دید بازتری روی سایت گذاشتم!در این عکس،کمی بیشتر از حدود شرعی را مشاهده می کنید!مثلا گوشواره و تاج و تور عروس را!

خب ،برای اینکه خین و خین ریزی نشود ترجیح می دهیم که بی خیال قضیه شویم و بگذریم اصلا.....

بعد از عروسی که خودش شامل چند مرحله مختلف می شد،مشغول برگزاری مراسم بازگشت ملکوتی و اینای برادرم از مکه بودیم.لازم به ذکر است که به علت حضور جمع کثیری از چتربازان گرامی در این مراسم،دچار تنوع زدگی حاد شدیم!

و بعد از تمام این دنگ و فنگ ها،رفتیم سفر.مشهد.اینبار چون به خاطر یک توفیق اجباری،با هواپیما رفتیم و در مشهد ماشین نداشتیم،بیشتر از تاکسی استفاده کردیم و به مکاشفاتی نائل شدیم.اینکه هنوز،مسئله سهمیه بندی بنزین برای مردم این شهر،بسیار بغرنج و لاینحل می نماید!همه شان حرص بنزین را می زنند...خفن!شاید چون پمپ گاز،کم دارند.شاید هم دلیلش مسائل ژنتیکی،نژاد پرستانه،فاشیستی،و خیلی چیزهای دیگر باشد که هیچ ربطی به این قضیه ندارد.....مثل مسائل نوستالوژیکی......

نوشته شده در دوشنبه 5 شهریور‌ماه سال 1386ساعت 03:02 ب.ظ توسط زهرا... نظرات (4)


Design By : Pichak